Hotel Grand Resort Lagonissi – widok na luksus

www.janosik-film.pl wykładziny lano

Najbardziej wymagający goście, którzy poszukują zakwaterowania w Grecji, powinni udać się do luksusowego Grand Resort Lagonissi. To najdroższy hotel w Grecji, znajdujący się na Riwierze Ateńskiej i zajmujący powierzchnię 29 ha.

Kompleks szczyci się pięcioma gwiazdkami i miejscem wśród najbardziej luksusowych hoteli na świecie. W hotelu znajduje się 95 pokoi, z których rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze.

Noc w dwuosobowym pokoju to koszt od 293 do 4800 euro. Goście mogą wybierać w apartamentach i plażowych bungalowach, a jeśli chcą wspiąć się na szczyty luksusu, powinni wybrać Royal Villę.

To wielka willa z prywatnym basenem, a nawet plażą, lokajem, kucharzem i pianistą. Nie trzeba trudzić się najmniejszymi czynnościami, bo wszyscy czekają na skinienie gości.

Grand Resort Lagonissi umożliwia korzystanie z dobroci SPA, takich jak masaż, parowa łaźnia i holistyczne zabiegi. Dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, dostępna jest sala gimnastyczna i zajęcia fitness.