Mykonos Grand Hotel&Resort. Grecki luksus

szkoleniana5.pl www.horyzontwrazen.pl

Jeśli wybierasz się do Grecji i poszukujesz luksusowego zakwaterowania, to udaj się do pięciogwiazdkowego Mykonos Grand Hotel&Resort. Hotel mieści się na plaży Agios Ioannis. Z hotelowych pokoi i apartamentów roztacza się malowniczy widok na wyspę Delos.

Pomieszczenia w tym butikowym hotelu to połączenie spokojnego stylu i elementów architektury cykladzkiej. Hotelowi goście oprócz podziwiania greckich widoków, mają zapewnione technologiczne udogodnienia. Do ich dyspozycji są telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej, odtwarzacz DVD oraz stacja dokująca iPoda.

Zrelaksować można się na balkonie czy patio, podziwiając morze lub ogród. Nikt nie wyjdzie stąd głodny, bo hotelowa restauracja serwuje specjały kuchni śródziemnomorskiej i świeże owoce morza. Na terenie obiektu znajduje się także bar, w którym goście mogą skosztować kieliszka szampana.

Hotel dba o swoich gości we wszystkich aspektach. Centrum odnowy biologicznej oferuje szereg tradycyjnych greckich zabiegów. O stan swojego ciała można również zadbać na korcie tenisowym czy podczas ćwiczeń w siłowni.