Park Hyatt

www.kotfilemon.waw.pl

Myśląc o Sydney pierwszym skojarzeniem, które przychodzi do głowy większości z nas, jest niezwykle oryginalny gmach tamtejszej opery. Jeżeli w czasie podróży do stolicy Sydney chcemy go mieć prawie cały czas przed oczami, zatrzymajmy się w luksusowym Park Hyatt – oddalonym od Opery zaledwie o kilkaset metrów.

Park Hyatt Sydney to kameralny, ekskluzywny hotel, który mieści się między mostem Sydney Harbour Bridge a Operą – nad zatoką Sydney Harbour. W środku goście znajdą dzieła sztuki namalowane na zamówienie przez australijskich artystów, designerskie meble i najwyższej jakości sprzęt elektroniczny.

Na uwagę zasługują również tamtejsze rozwiązania architektoniczne – w apartamentach goście mają możliwość otwarcia łazienki na główne pomieszczenia lub odcięcie jej od nich. Hotel zapewnia swoim gościom indywidualną, całodobową i w pełni profesjonalną obsługę.

Park Hyatt Sydney jest też doskonałym miejscem do zatrzymania się w podróży służbowej. Dojazd do międzynarodowego lotniska zajmuje bowiem tylko 25 minut.