Prawdziwa gratka dla miłośników przyrody

www.tbom.pl kosze do łazineki meble bankietowe

Urlop to czas, który każdy z nas powinien przeznaczyć na wypoczynek w komfortowych warunkach, jakie zapewniają Bory Tucholskie. Noclegi w agroturystyce Rybakówka nie tylko zapewniają komfortowe zakwaterowanie gościom – wygodne łóżka, pokoje z osobną łazienką, ale również piękne widoki na Jezioro Koronowskie. Zaraz po przebudzeniu możesz spojrzeć na spokojną taflę wody, która z pewnością uspokoi Twoje myśli i sprawi, że zapomnisz o troskach dnia codziennego.

Atrakcyjna lokalizacja

Planując wypoczynek, warto pomyśleć o cichym miejscu, które jednak zapewnia wiele atrakcji. Takim rozwiązaniem są Bory Tucholskie. Noclegi w agroturystyce to niezapomniane przeżycie. Oprócz komfortowych warunków gwarantujemy również wiele form aktywnego spędzania czasu. Spacery po lasach, grzybobranie, wędkarstwo, jazda konna to tylko kilka z możliwości, jakie czekają na naszych gości. Lokalizacja pensjonatu została dokładnie przemyślana. Z jednej strony zapewnia upragnioną ciszę, a z drugiej – nie pozwala się nudzić.

Nie tylko prywatnie

Bliskość terenów zielonych jest prawdziwą gratką dla miłośników przyrody oraz fotografii. Również alergicy i osoby z dolegliwościami dróg oddechowych z pewnością docenią świeże powietrze, jakie rozciąga się w Borach Tucholskich. Noclegi w agroturystyce przyciągają nie tylko całe rodziny czy samotnych podróżników, ale również firmy organizujące szkolenia. Dysponujemy przestronną salą konferencyjną nadającą się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Doskonała akustyka sprawia, że treść wykładu jest słyszalna w każdej części pomieszczenia.

Spokój i ukojenie na łonie natury

W Borach Tucholskich mieści się nie tylko Jezioro Koronowskie, ale również rzeka Brda przystosowana do spływów kajakowych. Tutaj można uprawiać sporty, którym towarzyszą piękne widoki na okolice. Rybakówka to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy szukają ukojenia od tłumów i hałasu, a przy tym lubią spędzać czas na łonie natury – nad wodą czy w zalesionych terenach pełnych zwierzyny.