The Palace Downtown Dubai

Dubaj to siódme, najczęściej odwiedzane przez turystów miejsce na świecie. Tu prawie wszystko jest „naj”: najlepsze, największe, najdroższe, najbardziej nowoczesne i innowacyjne. W taki właśnie obraz tego miasta doskonale wpisuje się The Palace Downtown Dubai – jeden z najwspanialszych, luksusowych hoteli na świecie.

To co wyróżnia ten obiekt spośród innych ekskluzywnych hoteli, których przecież w Dubaju nie brakuje, to jego lokacja. The Palace Downtown urządzony jest w prawdziwym, tradycyjnym pałacu. Wszystkie apartamenty dostały urządzone zgodnie z regułami stylu bliskowschodniego, co jeszcze bardziej podkreśla jego przepych.

Każdy z nich wyposażony jest oczywiście w najwyższej klasy sprzęt elektroniczny. Gościom udostępniono odkryty basem, gabinety odnowy biologicznej, łaźnie tureckie i parowe, monsunowe prysznice i wiele innych atrakcji. Hotel położony jest w pobliżu dubajskich atrakcji turystycznych takich jak: centrum handlowo-rozrywkowe Souk Al Bahar oraz centrum handlowe Dubai Mall.